Dzisiaj jest 10 maja 2024, 03:55


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: renowacja auta
Post: 25 lip 2017, 11:46 
Pieszy

Rejestracja: 17 sty 2017, 14:12
Posty: 6
Rok produkcji: 0
Zaawansowanie prac: 1%
Witam! Z racji tego iz zbliza sie jesien nastepnie zima chciałbym naprawic swojego Golfa, zakres prac to lakierowanie, renowacja srodka i oczywiscie silnik. Czy ktos z Was zlecal taka prace jakiejs firmie, znacie przyblizone koszty? Moze ktos z Was jest w stanie polecic dobrego lakiernika w okolicach Poznania? Prosze o wszelkie informacje, gory dziekuje!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: renowacja auta
Post: 25 lip 2017, 19:32 
kierowca VW Golf

Rejestracja: 26 cze 2017, 21:08
Posty: 91
Samochód: typ 1 1303S+Golf mk1+Golf mk1 cabrio
Rok produkcji: 75
Miałem przyjemność robić cabrio a teraz jestem w fazie robienia blaszaka. Blacharzy/lakierników masz na kilogramy ale dobrego to ze świecą... jeśli któryś ci obiecuje że lakier (bez blacharki) zrobi krócej niż miesiąc to uciekaj od niego szybciutko. Zaraz po lakierowaniu będzie wyglądało cudnie ale po jakimś czasie szpachla osiądzie i mimo że lakier będzie gładziutki to patrząc pod kątem prostym będzie widać wszystkie rysy po papierze..
Jestem z wawy ale dobrego lakiernika (a przy okazji blacharza) znalazłem dopiero pod Kołem... niestety terminy ma odległe, w lutym tego roku zarezerwowałem niego miejsce to muszę czekać do końca roku. Może jak dobrze pójdzie to będzie październik a może grudzień.... Poprzednio też tyle czekałem ale warto było...
tak wyszło:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

a to inna z jego prac :D duży fiat z silnikiem R32 (oczywiście on "tylko" blacharka i lakier :D , bo silnik to juz chłopaki z Genowefy)
http://www.fiat125p.com/viewtopic.php?f ... &start=255


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net